Zabiegi na dłonie – jakie?

Dłonie powinny być zadbane i odpowiednio nawilżone, szczególnie zimą, gdy temperatura spada poniżej zera. Parafina na dłonie to idealny zabieg, który bardzo pozytywnie wpływa na skórę – uelastycznia ją, sprawia, że robić się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Zabieg parafinowy – dlaczego warto?

Wykorzystanie parafiny na dłonie https://easynails.pl/uslugi/inne-uslugi/parafina-na-dlonie/ to bardzo dobre rozwiązanie, bo taki środek ma bardzo pozytywnie działanie na skórę, ale nie tylko. Zabieg jest polecany osobom borykającym się z szorstką, podrażnioną skórą, która potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Oprócz tego, że parafina uelastycznia skórę, to jest polecana także na gojenie ran, bo znacznie przyśpiesza ten proces.

Na stawy i mięśnie

parafina na dłonie

Oprócz właściwości regeneracyjnych parafina działa również leczniczo, co potwierdziło wiele badań. Doskonale radzi sobie z urazami i zapaleniem stawów, rozluźnia mięśnie, poprawia odżywienie stawów, jest pomocna także w powierzchniowych uszkodzeniach nerwów. Parafina ma bardzo szerokie zastosowanie, które jest cenione od wieków. Zabiegi na dłonie z parafina to dobra opcja dla każdego, warto zadbać o tę część ciała, szczególnie w czasie zimy. W końcu dłonie nie mają żadnej ochrony, są narażone na różne warunki atmosferyczne.