Świąteczne hybrydy – trendy na grudzień 2019

Grudzień to miesiąc, gdy wiele kobiet poszukuje inspiracji na hybrydy Warszawa. Ważne jest to, aby wybrać kolor, który sprawdzi się zarówno podczas wigilijnej wieczerzy, jak i sylwestra. Manicure wykonany opisywaną techniką utrzymuje się zwykle trzy-cztery tygodnie, a więc warto przemyśleć ostateczną decyzję. Poniżej umieszczono kilka interesujących propozycji.

Brokat i blask

Ciężko wyobrazić sobie lepszy czas na brokatowe paznokcie niż święta i karnawał. Przepięknie połyskują one w świetle, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo efektownie. Takie hybrydy Wrocław od Easynails z pewnością przypadną do gustu paniom ceniącym sobie imprezowy klimat. Kolorystyka jest dowolna – warto wziąć pod uwagę odcienie czerwieni, złota, srebra.

Kobiety, które wolą subtelniejszy manicure mogą połączyć klasykę z nowoczesnością. W takim przypadku wystarczy jeden kontrastujący paznokieć, aby dłoń prezentowała się atrakcyjnie.

Zwierzęcy wzór

hybrydy wrocław

Zwierzęce wzory znajdują się obecnie w najgorętszych trendach. Manicure hybrydowy Warszawa zdobiony panterką z pewnością zrobi wrażenie. W trendach 2019-20 znajdują się również paznokcie w dwóch kolorach. Połowę płytki warto jest pomalować beżowym lakierem, a drugą część pokryć zwierzęcym motywem.

Alternatywą dla cętek jest wzór węża, czy też zebry. Każdy wariant jest niebanalny i stylowy. Część paznokci może pozostać gładka i jednolita, a wszystko zależy od osobistych upodobań.