Poznaj korzyści płynące z peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny jest delikatnym i dogłębnie oczyszczającym zabiegiem, chętnie wykorzystywanym zarówno przez młode, jak i dojrzałe klientki salonów kosmetycznych. Pozwala bowiem na skuteczne usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz stymulację odbudowy nowych komórek. Dlaczego warto skorzystać z peelingu kawitacyjnego?

Korzyści płynące z zabiegu

Wykonanie peelingu kawitacyjnego na terenie stolicy lub Wrocławia, w takiego rodzaju: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/peeling-kawitacyjny profesjonalnym salonie kosmetycznym jest zupełnie bezbolesne oraz bezpieczne dla skóry. Zabieg jest nieinwazyjny, zatem nie generuje żadnych skutków ubocznych. Niezaprzeczalną zaletą peelingu kawitacyjnego jest możliwość jego stosowania dla każdego typu skóry, choć najczęściej proponowany jest osobom z wrażliwą skórą, w szczególności każdemu, kto zmaga się z trądzikiem, przebarwieniami czy zmarszczkami. Co ważne, kawitacja nie musi występować osobno, a może stanowić przygotowanie do kolejnych zabiegów. Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu? Oczyszczona i rozjaśniona skóra, redukcja niedoskonałości oraz ujędrnianie tkanek.

Decydujesz się na zabieg? To musisz wiedzieć

Poszukujesz salonu kosmetycznego we Wrocławiu? Przed peelingiem dowiedz się więcej na jego temat. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i jest zupełnie bezbolesny. Kosmetyczka oczyszcza skórę z makijażu, a następnie nakłada cienką warstwę serum. Tak nawilżona skóra poddawana jest działaniu delikatnie wibrującej szczoteczki, która emituje fale ultradźwiękowe. Zabieg kończy się masażem lub nałożeniem maseczki nawilżającej. Za peeling kawitacyjny na terenie Wrocławia trzeba będzie zapłacić w okolicach 100 złotych.