Pozbądź się problemu skórnego!

Na początku XXI wieku ogromną popularność zyskał zabieg mikrodermabrazji, który obecnie jest jednym z najbardziej ulubionych wśród kobiet. Oprócz wielu zalet i licznych efektów, mikrodermabrazję wykonuje się na różnych partiach ciała, między innymi na plecach, dekolcie, szyi oraz twarzy. Co więcej, kontrolowanemu mikropeelingowi można poddać się przez cały rok. Warto jednak pamiętać, że najlepszą porą jest okres jesienno-zimowy, ponieważ przez dwa tygodnie od zabiegu należy unikać kontaktu ze słońcem.

Czym jest zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja posiada trzy rodzaje zabiegu, zależne od używanego do złuszczania naskórka materiału: diamentową, korundową i tlenową. Zabieg ten jest w szczególności dedykowany osobom, które mają problem między innymi z cellulitem, rozstępami, a przede wszystkim trądzikiem, prosakami, zaskórnikami, przebarwieniami oraz bliznami. Wśród pacjentów znajdują się także osoby, które borykają się z nieprawidłowym rogowaceniem naskórka.

Mikrodermabrazja w Warszawie cieszy się ogromną popularnością, jednakże sławna jest również w innych większych miastach w Polsce.

Co daje nam mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja posiada wiele zalet, wśród których wymienić można między innymi:

– dotlenienie skóry;

– lepsza wchłanialność składników aktywnych znajdujących się w kosmetykach;

– mniejsza widoczność zmarszczek;

– oczyszczenie i odblokowanie porów;

– redukcja zaskórników i objaw trądziku;

– poprawienie ukrwienia skóry;

– lepszy kolor i elastyczność skóry;

W szczególności powszechnie znana jest mikrodermabrazja diamentowa Warszawa, gdzie fachowcy cieszą się dobrymi opiniami byłych już pacjentów.