Paznokcie hybrydowe krok po kroku

Wiele pań zakochanych jest w paznokciach hybrydowych już od kilku lat. Inne, nie wyobrażają sobie bez nich ważnych wydarzeń, uroczystości i imprez. Jeszcze inne z dystansem powoli się do niego przekonują raz na jakiś czas udając się do kosmetyczki. Jeszcze inne nie miały z nim do tej pory do czynienia. I dla tych ostatnich przede wszystkim skierowany jest ten artykuł. Jak wygląda manicure hybrydowy krok po kroku? Jakie produkty są do niego stosowane? Koniecznie przeczytaj.

Niezbędnik manicurzystki

Bez względu na to, czy paznokcie hybrydowe wykonywane są w zaciszu domowym, czy w profesjonalnym salonie kosmetycznym do ich wykonania potrzebne jest kilka przyborów. I tu należy wymienić: pilnik (np. prosty lub w kształcie banana), blok polerski (czyli biała kostka do polerowania płytki paznokcia), odtłuszczacz, waciki, specjalistyczna baza do hybryd (pierwsza warstwa), lakier hybrydowy w wybranym kolorze (nakłada się minimum dwie warstwy), top (czyli warstwa końcowa) i lampa UV. Taki wysokiej jakości i profesjonalny zestaw dostępny jest między innymi w manicure hybrydowy we Wrocławiu.

Krok po kroku

Przed rozpoczęciem manicurzystka wycina skórki i opiłowuje płytkę klientki i nadaje jej kształt (np. migdałka, owalny czy kwadratowy).
Kolejno przy pomocy bloku polerskiego następuje zmatowienie całej płytki. Następnie każdy paznokieć należy odtłuścić za pomocą odtłuszcza i wacika. Teraz manicurzystka nakłada bazę i utwardza nasze paznokcie w lampie UV. Taka czynność trwa ok minutę. Po wyciągnięciu dłoni z lampy, nakładany jest lakier hybrydowy. W zależności ok intensywności koloru – czynność jest powtarzana.
Ostatni etap to top i również utwardzenie go za pomocą lampy UV. Dzięki niemu nasze paznokcie się błyszczą. Po przetarciu każdego paznokcia odtłuszczaczem nasze dłonie są skończone.

Prawda, że proste? Hybryda Wrocław to niezwykle prosty i szybki zabieg malowania paznokci, dzięki czemu nasze dłonie mogą cieszyć się nienagannym wyglądem nawet przez cztery tygodnie. Warto choć raz spróbować i umówić się do EasyNails we Wrocławiu na zabieg manicure hybrydowego.