Odżywka ibx – jak działa?

IBX System to dwuczęściowy, innowacyjny produkt, który zapewnia wymierne korzyści paznokciom. Głęboko wnika w strukturę płytki paznokcia, wzmacniając ją od środka. W przeciwieństwie do pozostałych zabiegów zapewnia efektowne działanie, które nie ogranicza się wyłącznie do powierzchni paznokcia.  Sposób aplikacji IBX System został przygotowany w taki sposób, aby zapewnić intensywną i skuteczną penetrację płytki. W związku z tym produkt należy nałożyć dokładnie jak lakier, następnie ogrzać go lampą, co pozwala na głęboką penetrację. Warstwa odżywki zostaje utwardzona w świetle UV.

Manicure ibx – jak wykonać?

Manicure ibx może być traktowany jako samodzielny zabieg, może być dodatkiem do zabiegu kolorowego manicure (zarówno klasycznego, hybrydowego, jak i żelowego). IBX system należy powtarzać regularnie co 7-14-21 dni. Częstotliwość wykonywania zabiegu jest ustalana indywidualnie, biorąc pod uwagę stan płytki paznokcia i kolejnej pielęgnacji. IBX jest zabiegiem całorocznym. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które oczekują efektu zdrowych paznokci i jednocześnie zabiegu stylizującego, ponieważ manicure można wykonać w dowolnym kolorze. Ibx można wykonać już od 12 roku życia. Więcej informacji o IBX system znajdziesz pod adresem https://easynails.pl/uslugi/manicure/ibx-system/.

ibx system na paznokciach

Ibx system – co warto wiedzieć o zabiegu?

Ibx to zabieg, który widocznie wzmacnia płytkę i jest w pełni dla niej bezpieczny. Nie wykazano żadnych przeciwwskazań. Po jego wykonaniu nie wolno jednak stosować żadnych odżywek przez okres około 1-2 tygodni, zwłaszcza takich, które w swoim składzie zawierają formaldehyd.