Naturalna opalenizna w 20 minut, czyli opalanie natryskowe

Jak w bezpieczny sposób uzyskać piękną opaleniznę, kiedy słońca brak? Za najskuteczniejszą i najmniej inwazyjną metodę opalania uważa się obecnie opalanie natryskowe.

Na czym polega opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to krótki i bardzo prosty zabieg. Cały proces w gabinecie kosmetycznym trwa około 20 minut. Ciało spryskiwane jest równomiernie specjalną, zawierającą roślinne DHA mgiełką. Ta substancja wnika w skórę i reaguje z występującymi w niej aminokwasami, sprawiając, że skóra naturalnie zmienia kolor – staje się opalona, złocista, zupełnie jak po kąpieli słonecznej na pięknej plaży

Czy opalanie natryskowe jest bezpieczna?

Opalanie natryskowe jest wyjątkowo bezpieczne. W przeciwieństwie do solarium nie naraża skóry na promieniowanie UV. Istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań to tego typu zabiegu, mogą poddawać mu się nawet kobiety w ciąży. Stosowany do spryskiwania preparat produkowany jest na bazie roślin, jest naturalny i bezpieczny. Efekt opalania jest naturalny i równomierny, a mgiełka do opalania natryskowego nie wywołuje podrażnień ani alergii.

Opalanie natryskowe w Warszawie

Które gabinety kosmetyczne oferują zabieg opalania natryskowego w Warszawie? Podobnie, jak ten: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/opalanie-natryskowe – bez trudu można sprawdzić i znaleźć je w internecie. Ten nowoczesny, bezpieczny zabieg pozwalający cieszyć się piękną opalenizną przez cały rok włącza w swoją ofertę coraz więcej gabinetów. Przed umówieniem się na wizytę, warto zapytać nie tylko o koszty, ale również o sposób przygotowania się do opalania oraz o przeciwwskazania do zabiegu.