Najmodniejsze hybrydy na jesień i zimę

Manicure hybrydowy w Warszawie cieszy się ogromną popularnością. Kobiety wiedzą, że zadbane dłonie i paznokcie są ich wizytówką, a jest to szczególnie ważne w tak dużym mieście, jakim jest właśnie Warszawa.

Hybrydy Warszawa

Paznokcie hybrydowe nosi dzisiaj prawie każda kobieta. Chociaż wiele pań robi sobie swoje hybrydy Warszawa własnoręcznie w domu, tak naprawdę w ten sposób można zastosować tylko jeden kolor na paznokcie, bo mało która pani ma prawdziwa zdolności artystyczne, które pozwalają na zdobienie paznokci i malowanie na nich różnych wzorków. Jeżeli zatem manicure hybrydowy miałby być trochę bardziej skomplikowany, zdecydowanie lepiej jest wybrać się do dobrego salonu.

Jakie paznokcie są modne w tym roku?

Hybrydowe modne tej jesieni to paznokcie w mocnych i nasyconych kolorach. Zrobisz takie w salonie Easy Nails Warszawa. Szczególnie popularne są różne odcienie koloru bordowego oraz ciemne brązy. Szalenie popularne deseń panterki, w tym sezonie jest również modny na paznokciach. W ten sposób można ozdobić na przykład tylko jeden paznokieć, dzięki czemu manicure nie będzie wyglądał zbyt ekstrawagancko, a jednocześnie będzie dowodem na znajomość gorących trendów w modzie. Poza tym popularny jest również manicure o matowym wykończeniu. W ten sposób można nosić ciemne odcienie lakierów do paznokci. Wyglądają one szalenie elegancko i intrygująco oraz mają wyjątkowo jesienny charakter.