Na jaki manicure się zdecydować?

Wydawać by się mogło, że panie nie mają teraz problemu z wyborem, jaki rodzaj manicure wybrać. Do najczęściej wybieranych należy, pieszczotliwe nazywana – hybryda lub żele. Okazuje się jednak, że nadal duże grono pań chętnie decyduje się na manicure klasyczny.

Zadbane paznokcie

nailsMówi się, że dużo o człowieku mówią jego dłonie. Nie ma się więc co dziwić, że ludzie wykazują tak wielką dbałość w tym przypadku. W szczególności, jeżeli chodzi o dłonie. Tak, można zdecydować się na wykonanie stylizacji hybrydowej, żelowej, ale także klasyczna wersja manicure jest mile widziana. To dzięki niej dłonie będą wyglądać pięknie – nie tylko u kobiet, ale także u mężczyzn. Nikt się nie przesłyszał, manicure klasyczny wykonują sobie panowie.

Jak się wykonuje klasyczny manicure?

Duża część osób decyduje się również na tą formę manicure. Chociażby dlatego, że jest to najszybciej wykonywana forma zabiegu kosmetycznego. Nie trzeba nawet czekać aż lakier wyschnie. Jeżeli ktoś nie chce, to lakier nie musi być nałożony. Najważniejsze to opiłowanie końcówek paznokcia, nadanie im pożądanego kształtu. Nie można również zapomnieć o odsunięciu skórek, ponieważ pominięcie tego będzie w przyszłości wpływało na estetykę paznokcia. Na samym końcu (jeżeli pomija się lakier) nakłada się odżywkę, której celem jest natłuszczenie płytki paznokcia.

Więcej o procesie manicure klasyczny przeczytamy na EasyNails, gdzie również możemy umówić się na wizytę.