Dlaczego warto stosować pedicure hybrydowy?

Wiele kobiet zastanawia się nad sensem i zasadnością stosowania pedicure hybrydowego. Czy faktycznie jest im potrzebny taki zabieg? Czy na pewno nie wystarczy po prostu zwykłe malowanie paznokci, aby ładnie się prezentowały? Żeby się przekonać o tym, jak bardzo jest to doskonałe rozwiązanie dla paznokci, wystarczy choć jeden tylko raz zrobić sobie taki właśnie zabieg.

Czym jest pedicure hybrydowe?

Podstawowym elementem wykonywania tego zabiegu jest stosowany przy nim lakier, który dzięki swojemu bardzo charakterystycznemu składowi, pełni funkcję zarówno lakieru, jak i utwardzacza. Dodatkowo stosując ten zabieg, uzyskuje się efekt wzmacniania paznokci, a nie ich osłabiania jak w przypadku zwykłego malowania. Osiąga się to dzięki temu, że nie istnieje potrzeba piłowania płytki paznokcia, a lakier dzięki właściwościom utwardzania powoduje wzmocnienie struktury paznokcia i zabezpiecza go.

pedicure hybrydowy

Jakie są zalety stosowania tego zabiegu?

Pedicure hybrydowy to jednak znacznie więcej zalet niż te wyżej zaprezentowane. Przede wszystkim najważniejszą zaletą jest ogromna trwałość położonego lakieru. Będzie się doskonale prezentował nawet przez kilkanaście dni, bez powstania na nim odprysków i uszkodzeń. Dodatkowo jest to lakier, który niezwykle szybko schnie, więc nie ma potrzeby długotrwałego czekania.
Jak zatem widać, stosowanie tego zabiegu pozwala nie tylko oszczędzać czas, ale co najważniejsze pieniądze.