Boom w stylizacji paznokci

Moda szybko przychodzi, a jeszcze szybciej odchodzi. Widać to idealnie na przykładzie trendów w stylizacji paznokci. Oprócz klasyki, jaką jest soczysta czerwień, reszta zmienia się jak w kalejdoskopie. Co sezon mamy do czynienia z wielkimi powrotami, nowymi wersjami klasyków oraz z świeżymi pomysłami. Jednak bywają takie trendy, które mają potencjał na pozostanie z nami na dłużej, tak jak babyboomer nails.

babyboomer
Wykonanie Easy Nails

Czym jest

Babyboomer to stylizacja paznokci, którą można porównać do pastelowego ombre. Do jej wykonania potrzeba dwóch jasnych kolorów. Najczęściej jest to pudrowy róż i biel, ale zdarzają się wersje, gdzie ten pierwszy zastępuje się delikatnymi odcieniami beżu. Po nałożeniu koloru bazowego, następuje stemplowanie małą gąbeczką, nasączoną białym lakierem, paznokcia, mniej więcej do jego połowy.

Za co go kochać

W stylizacji babyboomer paznokcie wyglądają bardzo naturalnie. Subtelny efekt sprawia, że sprawdzają się na każdą okazję od ślubu aż po codzienny look. Delikatność podkreśla estetyczność dłoni, jest uroczym wydaniem elegancji oraz podkreśleniem naturalnego piękna paznokcia. Do tego stylizacja jest uwielbiana, ze względu na to, że nie jest skomplikowana w wykonaniu i po obejrzeniu kilku filmików instruktażowych można wykonać ją w warunkach domowych bez większego doświadczenia.